NOVINKY - Motorový čln na Dunaji

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

NOVINKY

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE IN-LINE KORČULIAROV

Prečo jazdiť stále iba tú istú trasu? Prečo nekorčuľovať raz takú vzdialenosť? Pri ceste späť fúka nepríjemný protivietor? Nič to.
Zoberieme Vás späť motorovým člnom.
Možnosť zastávky v reštaurácii na vode Modrá Čajka, alebo prehliadka Jaroveckého ramena s houseboatmi s možnosťou kúpania.

Nástup: Hamuliakovo alebo Čuňovo

Cena: 100 €    
(15.)*
Počet osôb: 1 -6


KONDIČNÉ PLAVBY

Máš čerstvý „lodičák“ a plánuješ si požičať loď a vyraziť na Dunaj?

Ako novinku ponúkame kondičné jazdy na motorovom člne Selva 6,7 Cruiser 150 HP. Hlavným účelom kondičných plavieb je zoznámenie sa s vedením „veľkej kajutovej lode“. Čln Selva má dlžku 7 m a výtlak 2 t. Hlavný bonus však spočíva so zoznámením absolventov kurzu vodca malého plavidla so samotným Dunajom. Rieka Dunaj je európsky veľtok ktorí je potrebné veľmi dobre poznať ešte predtým, ako prvý krát vyrazíte so svojou novou loďou alebo požičanou loďou na hlavný tok tejto rieky. Zoznámime Vás podrobne s kritickými úsekmi, plytčinami a nebezpečnými miestami od Viedne až po Komárno.


Máš už určité skúsenosti a chceš teraz plávať ďalej?

Ak je pre teba prekážka plavebná komora v Gabčíkove ukážeme ti ako na to. Prevezieme sa plavebnou komorou v obidvoch smeroch, vysvetlíme pravidlá, ktoré je nutné dodržiavať, naučíme ťa komunikáciu s vežou a upozorníme na nebezpečenstvá, ktoré číhajú v jednej z najväčších plavebných komôr na Dunaji.


Cena:  100 € / hod.    
(16.)*
Počet osôb: 1 - 6


LYŽOVANIE ZA MOTOROVÝM ČLNOM

Nebaví ťa už vodné lyžovanie na vleku? Poď skúsiť lyžovanie za motorovým člnom.

Adrenalínový zážitok priamo na Dunaji pri Bratislave. Upgrade lyžovania na vleku. Možnosť zvolenie konkrétneho miesta od Bratislavy po Hamuliakovo. Štandardne prebieha vodné lyžovanie na bezpečnej vodnej ploche Dunaja cca 5 km od Bratislavy.

Odporúčame mať vlastný neoprénový oblek (nie je podmienkou).
Možnosť požičania vodných lyží a záchrannej vesty.

Cena: 20 € + 1,20 € / minúta    (17.)*
Počet osôb: 1-5


 
 
 

* Poradové číslo výletu v objednávkovom formulári a cenníku.

 
 
OBJEDNÁVAM SI PLAVBU

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky