BRATISLAVA - DEVÍN - HAINBURG - ORTH AN DEN DONAU - JAROVECKÉ RAMENO - ČUNOVO - HAMULIAKOVO (B5) - Výlet motorovým člnom na Dunaji

Prejsť na obsah

BRATISLAVA - DEVÍN - HAINBURG - ORTH AN DEN DONAU - JAROVECKÉ RAMENO - ČUNOVO - HAMULIAKOVO (B5)

BRATISLAVA - DEVÍN - HAINBURG - ORTH AN DEN DONAU - JAROVECKÉ RAMENO - ČUNOVO - HAMULIAKOVO

Bratislavský prístav, Eurovea, Bratislavské nábrežie, osobný prístav, Reduta, Bratislavský hrad a podhradie, Parlament, River Park. Na petržalskej strane meská pláž, oddychová zóna, sad Janka Kráľa. Bratislavské mosty - Prístavný, Apollo, Starý most, most SNP, Lafranconi. Karloveského rameno s jeho malebnou scenériou... krásna príroda po odidvoch brehoch Dunaja s pieskovými plážami. Hrad DEVÍN na sútoku Dunaja a Moravy. Rakúske mestečko HAINBURG. Rekreačná oblasť je súčasťou národného parku Donajské luhy s nádhernou prírodou a pieskovými plážami. Orth an der Donau s HUMERS UFERHAUS rešturáciou špecializujúcpu sa na ryby.
Plavba dolu tokom do Jarovecké ramena. Houseboaty a obývané dunajské lode. Možnosť občerstvenia v marine. Kotvenie s možnosťou kúpania. Vodné dielo Čunovo, DANUBIANA s možnosť prehliadky galérie moderného umenia, hotel Divoká Voda s areálom vodných športov, reštaurácie MODRÁ ČAJKA na vode s možnosťou občerstvenia, bazén na pontóne s možnosťou kúpania. Možnosť návštevy kaviarne v Hamuliakove.
115 km   *   celodenný výlet  *   500 €
Created with WebSite X5
Návrat na obsah